Crveni krst Valjevo je u utorak 11. juna, na Gradskom trgu u Valjevu u saradnji sa našim društvom DDK "Policajac 2004", PU Valjevo, realizovao još jednu veoma uspešnu akciju dobrovoljnog davanja krvi, ovoga puta u transfuziomobilu Instituta za transfuziju krvi Srbije, na kojoj je krv ponudilo 131 lice a 117 je dalo krv.

11.06.2019.

Crveni krst Valjevo je u utorak 11. juna, na Gradskom trgu u Valjevu u saradnji sa našim društvom DDK "Policajac 2004", PU Valjevo, realizovao još jednu veoma uspešnu akciju dobrovoljnog davanja krvi, ovoga puta u transfuziomobilu Instituta za transfuziju krvi Srbije, na kojoj je krv ponudilo 131 lice a 117 je dalo krv.

I pored veoma visoke temperature odazvao se veliki broj naših sugrađana dobrovoljnih davalaca krvi koji su pokazali humanost na delu u skladu sa našim sloganom „Ulepšajte dan sebi i drugima – dajte krv“ sve sa željom da pomognu onima kojima krv život znači. Zato, još jednom veliko HVALA svima koji podržavaju i poštuju ovo što zajednički radimo za dobrobit pojedinaca i društva u celini. Akciju su medijski propratili lokalni mediji Regionalna VTV televizija i TV VA PLUS Valjevo kao NIP Napred, za koje je izjave dao sekretar Crvenog krsta Valjevo Miroslav Đukić.

Veliko hvala svim dobrovoljnim davaocima koji su odvojili svoje vreme za ovaj humani čin i koji su imali strpljena da i pored visoke temperature čekaju svoj red kako bi pomogli onima kojima krv život znači!